Lestijden

ROOSTER 2021-2022 

Bolnes - Sportzaal Bosweide/Fontein

     
         
Dag Tijd Groep Leiding  Hulpleiding
Maandag  17.30 - 18.30 uur  Meisjes/Jongens 5-6 jaar  Daphne Levy
  18.30 - 19.30 uur  Meisjes 7-8 jaar Daphne Levy & Caithlin
  19.30 - 20.30 uur  Meisjes 9+ jaar  Daphne Levy
Vrijdag  17.30 - 19.00 uur  Meisjes C- selectie  Margo & Naomi  Izaelle
         
         
Drievliet - Sporthal Drievliet        
         
Dag Tijd Groep Leiding  Hulpleiding
Woensdag  09.00 - 09.45 uur  Dames conditiegym  Bianca   
         
         
Rijsoord - Gymzaal Linnenstraat      
         
Dag Tijd Groep Leiding  Hulpleiding
Maandag 17.15 - 18.15 uur  Meisjes 5-7 jaar  Deborah Natasja
  18.15 - 19.15 uur  Meisjes 8-9 jaar  Deborah Natasja en Danielle
  19.15 - 20.15 uur  Meisjes 10+ jaar  Deborah Natasja
         
         
Slikkerveer - Sportzaal De Werf      
         
Dag Tijd Groep Leiding  Hulpleiding
Maandag  17.30 - 19.00 uur  Meisjes B-selectie Chantal Anouk R & Kate
  17.00 - 19.30 uur Meisjes A- selectie  Lisa & Ferah  
  19.00 - 20.30 uur Meisjes B-selectie Chantal/ Anne-Ruth Anouk R. 
  20.30 - 22.00 uur  Dames/heren Recreatie Volleybal  Hilda  
Dinsdag  17.30 - 18.30 uur  Meisjes 6-8 jaar Elisa/Marjolein Rosalyn 
  19.00 - 20.00 uur Meisjes 9-11 jaar Anouk Lotte
  17.30 - 19.00 uur  Meisjes C- selectie  Margo & Naomi  Izaella
  20.00 - 21.00 uur  Dames conditiegym  Heleen of Bianca  
         
Woensdag  17.00 - 19.00 uur Meisjes A-selectie onderbouw Kim & Lisa  Ferah
  17.45 - 18.45 uur Meisjes 8-9 jaar  Sterre  Fenne
  18.45 - 19.45 uur Meisjes 10-11 jaar Sterre Demi en Naomi de R
  19.45 - 20.45 uur Meisjes 12+ jaar Sterre Demi
  20.45 - 21.45 uur  Meisjes 16+ jaar     
Donderdag  16.00 - 17.00 uur Kleuters 4-5 jaar Debora K.  Meike
  16.00 - 17.00 uur  Peutergym Ouder/kind 2-3 jaar  Heleen  1 Ouder begeleidt kind
  17.30 - 18.30 uur  Meisjes 6-8 jaar  Naomi Rosalyn en Naomi d R.
  18.30 - 19.30 uur  Meisjes 9-11 jaar  Rosalyn Demi
  18.00 - 19.30 uur  Meisjes B-selectie Linda & Chantal Anne-Ruth
  19.30 -21.00 uur  Meisjes B-selectie Linda & Chantal Anne-Ruth
         
Vrijdag  17.00 - 19.00 uur  Meisjes A-selectie onderbouw Caroline & Kim  Elisa   
  19.00 - 20.00 uur  Meisjes A- selectie bovenbouw Caroline & Kim  Elisa   
  18.30 - 19.30 uur  Jongens 5-9 jaar recreanten  Jip  Thor
  19.30 - 20.30 uur  Jongens 10-12 jaar Jip  Thor
Zaterdag  08.30 - 10.30 uur  Meisjes A-selectie onderbouw & JTG Liesbeth & Marcella & Deborah  
  10.45 - 11.45 uur  OKK Let's Dance (7-9 jaar)  Renske   
         

 

 

 

       
Update: 28/1/2022        

 

Bovenstaand schema is onder voorbehoud van wijzigingen.