OKK Start buitenlessen per 25 mei 2020

20 mei 2020

Vanaf maandag 25 mei start OKK met gymlessen buiten. We vinden het belangrijk dat we weer activiteiten met onze leden kunnen ondernemen, hoewel het aanbod anders en beperkter zal zijn. Op 3 plekken wordt vandaag gestart met buitengym. Op de schoolpleinen van de Fontein in Bolnes, de Reijer in Slikkerveer en De Klimop in Rijsoord zijn we weer begonnen.Schoolbesturen: bedankt dat jullie de pleinen ter beschikking hebben gesteld!

In het rooster staat het aanbod van de lessen. Voor enkele groepen is er nog geen aanbod, hierover zijn de ouders of leden apart geïnformeerd.

Alle overige informatie en de maatregelen m.b.t. het voorkomen van besmetting met het Coronavirus zijn naar de leden/ouders gemaild. De binnenaccommodaties zelf mogen niet worden gebruikt. Ook niet voor het wassen van handen of toiletgebruik.